BELEK DENTIST

Sayın Esra DURMAZ

İhtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturduğumuz iş planı ve fiyat teklifleri aşağıda ki şekilde yer almaktadır. Saygılarımızla.

WEB SİTESİ / ALAN ADI / SUNUCU / YABANCI DİL SEÇENEĞİ

Sürekli güncellenen bir alt yapıya, dinamik ve stabil kod yapısına ve ssl sertifikasına sahip, aynı zamanda kullanıcı deneyimi sunan ve mobil cihazlara tam uyumlu web sitesinin tasarlanması ve temel SEO ve hız optimizasyonunun yapılarak tüm güvenlik önlemleri alınmış hızlı ve güvenli sunucuda barındırılması. Web sitesinin diğer dillerde listelenmesi için tercüman veya uzman tarafından çeviri yapılmalıdır. Web sitesinin yabancı dillerde çevirisi yapılarak gönderilmesi halinde sisteme entegre edilecektir. Otomatik çeviri durumunda arama motorları yabancı dilde web sitesini listelememektedir.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU / SEO
AYLIK TAKİP

Web sayfasının arama motorlarında organikte çıkması için Google araçlarının (Search Console, Analytics, GTM) ve Yandex araçlarının kurulması, düzenli anahtar kelime ve rakip analizi yapılarak sitede gerekli SEO çalışmalarının yapılması, aylık iki adet yazı paylaşılarak dinamik bir web sitesinin oluşturulması.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
AYLIK TAKİP

Instagram, Facebook ve YouTube business hesaplarının yönetimi. Instagram ve Facebook hesaplarının metaya bağlanarak aylık 10 adet post ve 2 adet reels/shorts videosu paylaşımı. Web sitesine piksel kodu eklenerek takipçi davranışlarının takibi.

META, GOOGLE VE YANDEX REKLAM YÖNETİMİ
AYLIK TAKİP

Dijitalde markanın öne çıkması için aktif sosyal medya ve arama ağı platformlarında bilinirlik ve satışa yönelik reklam kampanyası yapılması gerekmektedir. Müşteri analizi, rakip analizi ve anahtar kelime analizleri yapılarak, kreatif kampanyalar ve reklamlar ile dijitalde görünürlüğün arttırılması ve rakiplerin önüne geçilmesi hedeflenecektir.

VİDEO PRODÜKSİYON

Kamera ve drone çekimi ile elde edilen görüntülerin işlenerek sosyal medya ve web sitesi için içeriklerin üretilmesi.

HABER BÜLTENİ SERVİSİ

Yurtiçi ve yurtdışı haber ajanslarına haber bülteni servisi.

360 SANAL TUR

Kliniğin 360 kamera kullanılarak dijitale aktarılması. Google Haritalar'a 360 turun eklenmesi.

NFC & QR YORUM KARTI VE KARTVİZİT

NFC özellikli yorum kartları ile klinik müşterilerinizi doğrudan google yorumlar kısmını yönlendirip yorum yapmalarını sağlayın. Ayrıca NFC&QR özellikli kartvizit ile zaman kaybetmeden müşterilerinizin telefonlarına bilgilerinizi kaydedin.

İLERİ ÇALIŞMALAR

MÜŞTERİ TAKİP SİSTEMİ (CRM)

Etkin müşteri takibi ve pazarlama departmanı yönetimi için firmaya özel takip sistemi yazılımı.

MOBİL UYGULAMA VE ÖZEL YAZILIMLAR

Firmanın istekleri doğrultusunda özel yazılımların, mobil ve sanal gerçeklik uygulamalarının geliştirilmesi.